Książka na telefon

Drodzy Czytelnicy,

w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z 6 listopada 2020r. i rekomendacjami Biblioteki Narodowej, od dnia 23.11.2020r,  uruchamiamy udostępnianie zbiorów na wolnym powietrzu według następujących zasad:

• czytelnik zamawia telefonicznie wybrane tytuły, proszę korzystać z katalogu on-line dostępnego na naszej stronie https://www.drawno-bp.sowwwa.pl/, tel. 957682163;

• bibliotekarz po skompletowaniu zamówienia umawia się  z czytelnikiem na dany dzień i godzinę odbioru

• książki zwracane przez czytelnika muszą być zapakowane w torbach bezzwrotnych; mile widziane papierowe;

• o umówionej godzinie bibliotekarz przekazuje książki czytelnikowi na zewnątrz budynku biblioteki;

Przypominamy, że podczas odbioru książek należy mieć zasłonięty nos i usta, a kontakt z bibliotekarzem ograniczyć do minimum.

!!POD ŻADNYM POZOREM NIE WCHODZIMY DO POMIESZCZEŃ BIBLIOTEKI!!

Nasza biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,  do dnia 29.11.2020, z ewentualnym przedłużeniem zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Dziedzictwa i Kultury.

Opublikowano: 20 listopada 2020 11:59