AKCJA KINDER- PRZERWA NA WSPÓLNE CZYTANIE

Drodzy Mieszkańcy!

Kinder razem z wydawnictwem Znak i bibliotekami organizuje wielką zbiórkę książek do wspólnego czytania. Zachęcamy dzieci wraz z rodzicami do przyniesienia książek do wspólnego czytania do Biblioteki Publicznej w Drawnie. Kinder odbierze je, uzupełni o nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których ich brakuje.

Zbieramy pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat, które musza być w bardzo dobrym stanie.

Akcja stratuje od 2 listopada do 30 listopada. Książki przyjmujemy w godzinach pracy Biblioteki.

Każde dziecko za oddaną książkę otrzyma zakładkę zaprojektowaną przez Ambasadorów Akcji oraz dyplom od Kinder!

Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji. Za liczne Państwa zaangażowanie Biblioteka otrzyma nagrodę.

Regulamin i więcej informacji o akcji dostępne na stronie www.kinder.pl od 2 listopada.

Opublikowano: 30 października 2020 12:14