Biblioteka zaprasza

24 lutego 2020 13:21 | Aktualności

FERIE W BIBLIOTECE

Podczas tegorocznych ,,Ferii w Bibliotece” placówka nasza zamieniła się w miejsce pełne dziecięcej kreatywności. W tym czasie odbyło się sześć spotkań z osobami chcącymi uczestniczyć w przygotowanych przez bibliotekarzy zajęciach. Na tych spotkaniach młodzież i dzieci zapoznały się z książeczkami pt. ,,D.O.M.E.K”, ,,Pod ziemią, pod wodą” i „Zakątki”. Na podstawie tych książek powstały piękne prace plastyczne m.in.: makieta wymyślonej ulicy, którą nazwano ,,Kolorową”, plakaty o tym co można znaleźć pod ziemią i pod wodą oraz wspólnie stworzono ,,wybuchowe igloo” i plemienne totemy oraz dekoracyjne kafelki do wystroju wnętrz. Dziękujemy serdecznie wszystkim za wspólną zabawę i spędzony czas. Kreatywność dzieci możemy zobaczyć na dołączonych zdjęciach.