PROMOCJA KSIĄŻKI ,,KOSMICZNE BOBRY I ZEMSTA KSIĘŻYCOWEJ SZARAŃCZY"

15 października br. mogliśmy po raz kolejny gościć u siebie pana Krzysztofa Piersę. Na spotkanie z pisarzem przybyła młodzież z klas VI Szkoły Podstawowej w Drawnie. Tym razem autor promował swoją książkę dla młodzieży pt. Kosmiczne Bobry i zemsta księżycowej szarańczy”. Jest ona zapowiedzią większej serii, która będzie się ukazywała w tomach. Na początku jako terapeuta od uzależnienia komputerowego i jako coach opowiadał jakie zagrożenia niesie granie w gry komputerowe, ale również zachęcał młodzież do spełniania swoich marzeń. Właśnie książka z serii ,,Kosmiczne Bobry” jest jego spełnionym marzeniem o pisaniu książek fantastycznych. Pisząc te książkę inspirował się takimi książkami jak: ,,Władca pierścienia” i ,,Gwiezdne wojny”. Opowiedział o bohaterach książki, zainspirował młodzież do sięgnięcia po nią. Książkę posiadamy w swoich zbiorach i zachęcamy do jej wypożyczenia.

Opublikowano: 16 października 2019 14:58