JAKUB MAŁECKI W DRAWIEŃSKIEJ BIBLIOTECE

11 grudnia 2018 r. w bibliotece miało miejsce kolejne wydarzenie czytelnicze, było to spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim. Pisarz mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele wydanych książek. Rozmowę z autorem przeprowadziła bibliotekarka (Barbara Zajączkowska). Pan Jakub opowiedziała nam o swojej twórczości, skąd czerpie pomysły na książki, jacy są jego bohaterowie książek. Stwierdził, że z reguły głównymi odbiorcami jego literatury są panie w dojrzałym wieku. Pisarz swoją bezpośredniością, otwartością zauroczył drawieńskich czytelników. Pan Burmistrz Andrzej Chmielewski obdarował autora upominkiem, złotym medalem upamiętniającym 700- lecie Drawna. Z pewnością po tym spotkaniu wiele osób sięgnie po książki pana Jakuba, a biblioteka zobowiązała się do ich zakupu.

Opublikowano: 12 grudnia 2018 11:56