Spotkanie autorskie z podróżnikiem

11 października 2018 r. naszą bibliotekę odwiedził młody podróżnik Emil Witt. W swoim nie długim życiu odbył już siedem wypraw do Puszczy Amazońskiej. Spotkanie z nim było możliwe, dzięki sfinansowaniu spotkania przez Bibliotekę Powiatową w Choszcznie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej oraz klasa gimnazjalna. Podróżnik opowiadał o swojej pierwszej podróży do Brazyli, w którą wyrószył mając 18 lat. Przekonywał młodzież do tego, że trzeba walczyć o marzenia i robić w życiu to co się lubi. Spotkanie było wzbogacone przez pokaz slajdów z jego wyprawy. Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w spotkaniu i na pewno wzbogaciła swoją wiedzę o życiu Indian w Puszczy Amazońskiej.

Opublikowano: 12 października 2018 10:59